Ostali kablovi

Ukupno proizvoda: 34

NaviaTec Fiber Optic Coupler SC SC SM Duplex

Šifra: NVT-FOC4039
4,00 Kn
3,60 KnCijena s popustom

Roline VALUE optički kabel 62.5/125µm, LC/SC, OM1, MM, narančasti, 1.0m

Šifra: 21.99.9351
9,00 Kn
8,10 KnCijena s popustom

Transmedia Null Modem Cable Sub D-jack 9 pin, 2m

Šifra: TRN-C26-L
18,00 Kn
16,20 KnCijena s popustom

Transmedia Sub D-plug 9 pin to Sub D-jack 9 pin Cable, 1,8m

Šifra: TRN-C11-KHL
22,00 Kn
19,80 KnCijena s popustom

Roline eSATA ext. kabel, 1.0m

Šifra: 11.03.1580
24,00 Kn
21,60 KnCijena s popustom

Transmedia Sub D-plug 9 pin to Sub D-plug 9 pin Cable, 1,8m

Šifra: TRN-C11-HL
26,00 Kn
23,40 KnCijena s popustom

Transmedia Connector Cable Sub D-plug 25 pin - Centronics-plug 36 pin, 3m

Šifra: TRN-C18-3HL
28,00 Kn
25,20 KnCijena s popustom

Roline serijski link kabel DB9 F-F, 1.8m

Šifra: 11.01.9018
40,00 Kn
36,00 KnCijena s popustom

Roline serijski kabel DB9 M-F, 1.8m

Šifra: 11.01.6218
43,00 Kn
38,70 KnCijena s popustom

Roline serijski printer kabel DB9 F - DB25 M, 1.8m

Šifra: 11.01.4618
45,00 Kn
40,50 KnCijena s popustom

NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 5m

Šifra: NVT-FOP4405
50,00 Kn
45,00 KnCijena s popustom

Roline serijski link kabel DB9 F-F, 3.0m

Šifra: 11.01.9030
50,00 Kn
45,00 KnCijena s popustom